Konkurs na najlepsze prace dyplomowe z zakresu geotechniki

Małopolski Oddział Polskiego Komitetu Geotechniki ogłasza konkurs na najlepsze prace dyplomowe z geotechniki.

 

Konkurs ma na celu między innymi podkreślenie roli geotechniki w prowadzeniu wszelkich inwestycji, propagowanie nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie prac dyplomowych w drodze ich prezentacji i dyskusji naukowych w czasie seminariów Oddziału oraz na stronie internetowej Oddziału, a także propagowanie, wspieranie zainteresowań pracą naukową i badawczą z zakresu geotechniki wśród studentów.

 

Do konkursu zapraszamy absolwentów wyższych uczelni zlokalizowanych na obszarze działania Małopolskiego Oddziału PKG obronione w terminach za rok akademicki 2008/2009. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem konkursu.

 

Prace należy zgłaszać do 15.11.2009 r. do Przedstawicieli Małopolskiego Oddziału Polskiego Komitetu Geotechniki na uczelniach:

 

Obrady Komisji Konkursowej potrwają do 20.12.2009 r.

 

Nagrodzona praca I stopnia oprócz nagrody pieniężnej zostanie zgłoszona do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową z zakresu Geotechniki przyznawaną przez Polski Komitet Geotechniki. Nagrody dla stopnia II i II uhonorowane zostaną również nagrodami pieniężnymi oraz dyplomami gratulacyjnymi.

 

Załączniki:

Regulamin konkursu