• Witamy na stronie Małopolskiego Oddziału Polskiego Komitetu Geotechniki.

  • Witamy na stronie Małopolskiego Oddziału Polskiego Komitetu Geotechniki.

  • Witamy na stronie Małopolskiego Oddziału Polskiego Komitetu Geotechniki.

  • Witamy na stronie Małopolskiego Oddziału Polskiego Komitetu Geotechniki.

  • Witamy na stronie Małopolskiego Oddziału Polskiego Komitetu Geotechniki.

Aktualności

IMG20230417161414

16.03.2023r. Seminarium Naukowo-Techniczne

16 marca 2023 r. w godzinach 10:00-15:00 odbyło się Seminarium Naukowo-Techniczne na temat Projektowania geotechnicznego w ujęciu obowiązujących przepisów i norm oraz Eurokodu 7 drugiej generacji. Seminarium cieszyło się dużym zainteresowaniem, poruszany temat był bardzo aktualny i ciekawy. Serdecznie dziękujemy prelegentom, sponsorom oraz wszystkim przybyłym, zapraszamy na następne seminaria. Poniżej krótka fotorelacja ze spotkania.  


Czytaj więcej...

15.12.2022 r. Seminarium Naukowo-Techniczne

Serdecznie dziękujemy prelegentom, sponsorom oraz wszystkim przybyłym za udział w seminarium pt. „Praktyczne aspekty projektowania i monitorowania geotechnicznego i hydrotechnicznego. Mamy nadzieję, że owocnie spędzili Państwo czas, dowiedzieli się o nowościach, interesujących pracach, które są realizowane, ciekawostkach oraz nawiązali branżowe kontakty. Zapraszamy na kolejne seminaria organizowane przez nasz Oddział.


Czytaj więcej...
kartka świąteczna

Świąteczne Życzenia

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu życzenia zdrowia, radości i ciepłej, rodzinnej atmosfery. Zbliżający się rok 2023 niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych i zawodowych zamierzeń. Zarząd Małopolskiego Oddziału Polskiego Komitetu Geotechniki


Czytaj więcej...
Zaproszenie na seminarium

Zaproszenie na Seminarium Naukowo – Techniczne

Polski Komitet Geotechniki, Oddział Małopolski oraz Polski Komitet Geologii Inżynierskiej i Środowiska wraz z oddziałem terenowym w Krakowie organizują Seminarium Naukowo-Techniczne pt. PRAKTYCZNE ASPEKTY PROJEKTOWANIA I MONITOROWANIA GEOTECHNICZNEGO I HYDROTECHNICZNEGO. Seminarium odbędzie się w czwartek 15 grudnia 2022 r. w godz. 10:00 – 15:00 w sali konferencyjnej „Kotłownia” na Politechnice Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 […]


Czytaj więcej...

Seminarium Naukowo-Techniczne

Polski Komitet Geotechniki Oddział Małopolski oraz Przedsiębiorsto Realizacyjne „INORA” zapraszają na Seminarium Naukowo-Techniczne pt. „Geosyntetyki w budownictwie ziemnym i wodnym, podstawy projektowania i stosowania”. Seminarium odbędzie się 7 czerwca 2019 r. w sali nr 213 (II piętro) na Wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej przy al. Adama Mickiewicza 30 w Krakowie Zapisy na […]


Czytaj więcej...